Akademia Piłki Nożnej w systemie "Polak Potrafi"

Informujemy, że Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy bierze udział w nowym programie wspierającym jej działalność. Jeżeli jesteś otwarty na nowe technologie, rozwiązania z wykorzystaniem Internetu i dodatkowo lubisz wspierać innowacyjność i przedsiębiorczość społeczną to możesz nam dziś pomóc wspierając

9 lutego 2013 roku organizujemy II Międzynarodową Konferencję Szkoleniową dla trenerów, nauczycieli i studentów.

Więcej o konferencji TUTAJ

 

Cały czas szukamy nowych rozwiązań pozyskiwania środków na organizację naszych działań dlatego postanowiliśmy umieścić nasz projekt na portalu, który daje nam możliwości realizacji pomysłu przy wsparciu darczyńców. Możesz wpłacić złotówkę lub większą kwotę ale pamiętaj, że każda złotówka jest na wagę złota i zwycięstwa ! 

O projekcie TUTAJ

Uzyskane wsparcie zostanie przekazane na organizację konferencji w tym min. na najdroższy element organizacyjny czyli opłacenie tłumaczenia symultanicznego podczas konferencji.

Polak Potrafi to nowy sposób finansowania nowych idei i kreatywnych celów.
Na co dzień spotykamy się w Polsce z wspaniałymi projektami, tworzonymi przez młodych ludzi, które nigdy nie wystartowały z powodu braku środków. Poprzez ten portal możemy to zmienić.
Wierzymy, że:
- dobry pomysł, przedstawiony w odpowiedni sposób, rozprzestrzeni się w mgnieniu oka na dużą skalę,
- duża liczba osób może w wyjątkowy sposób dodać skrzydeł ciekawemu projektowi, oraz dostarczyć funduszy potrzebnych do jego realizacji.

PolakPotrafi.pl oferuje unikalny system finansowania: „wszystko-albo-nic”. Oznacza to, że projekt musi być w pełni sfinansowany przez darczyńców, aby twórca otrzymał pieniądze. Jeżeli to się nie uda, wszystkie wpłaty od darczyńców są zwracane bez żadnych opłat.

Więcej o systemie TUTAJ

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X