Bezpłatne konsultacje-pozyskiwanie środków UE w nowej perspektywie finansowej 2014-

Urząd Miasta Tychy oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego w dniach 8 i 15 grudnia 2014 r., w Inkubatorze Społecznej Przedsiębiorczości, w godzinach 9:00-14:00.

Mobilne Punkty Informacyjne to nowa usługa dostępna dla mieszkańców regionu za pośrednictwem Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
Specjaliści do spraw Funduszy Europejskich będą udzielać bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej
2014-2020.

Spotkania mają charakter indywidualny, w związku z tym umawiane będą o pełnych godzinach, chętne organizacje prosimy o zapisywanie się pod numerem telefonu: 32/776 36 44, 776 36 36.

Aktualne informacje na temat Mobilnych Punktów Informacyjnych organizowanych na terenie województwa śląskiego publikowane są na stronach internetowych: www.efs.slaskie.pl / www.rpo.slaskie.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X