Konferencja

VI Miejski Zjazd Profilaktyczny pn.: "Nowe trendy w leczeniu osób uzależnionych"

W imieniu Referatu Polityki Społecznej Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy oraz Ośrodka Pomocy Psychologicznej Profilaktyki i Leczenia Uzależnień Mens Sana serdecznie zapraszam Państwa na VI Miejski Zjazd Profilaktyczny pn.: "Nowe trendy w leczeniu osób uzależnionych" podczas, którego prezentowana będzie m.in.: praktyka procedury sądowego zobowiązania do podjęcia leczenia odwykowego oraz nowe cele i formy terapii osób uzależnionych od alkoholu.

Temat spotkania zostanie rozwinięty z różnych perspektyw: metodycznej, prawnej, terapeutycznej i duszpasterskiej. Eksperci, którzy przyjęli nasze zaproszenie to m. in.: Jadwiga Fudała (kierownik Działu Lecznictwa Odwykowego i Programów Medycznych Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych); SSA Barbara Bochyńska (Sąd Okręgowy Katowice, sędzia w stanie spoczynku) oraz Stanisław Wolny (Z-ca Dyr. ds. Terapii Uzależnień w Wojewódzkim Ośrodku Lecznictwa Odwykowego i Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Gorzycach, Kierownik Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia).
W załączeniu przesyłam szczegółowy plan spotkania oraz notki biograficzne prelegentów.

Konferencja odbędzie się 4 grudnia 2017 roku w godzinach od 9:00 do 15:00 w Sali Konferencyjnej nr 102 Urzędu Miasta Tychy.

Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie obecności najpóźniej do dnia 27 listopada br. na adres .

Prosimy o udostępnienie informacji osobom zainteresowanym tematem konferencji.

Załączniki:

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X