Aktualności

Konkurs na projekty tematyczne - Aktywni Obywatele

Rusza II konkurs na projekty tematyczne! O dotacje mogą się starać m.in. stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, koła gospodyń wiejskich. W konkursie wspierane będą działania w trzech obszarach: aktywność obywatelska, prawa człowieka i równe traktowanie oraz wzmacnianie grup narażonych na wykluczenie. Wnioski wstępne można składać do 11 stycznia. Budżet konkursu to blisko 10,5 mln EUR.

PODZIĘKOWANIE ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU

Serdecznie dziękujemy za przekazanie 1% podatku za rok 2019 tyskim organizacjom pożytku publicznego. W trudnym czasie zagrożenia koronawirusem dzięki Państwa wsparciu zebraliśmy kwotę 1 880 629,73 zł. Ten gest dowodzi, że dostrzegają Państwo jak cenne i ważne są działania naszych stowarzyszeń i fundacji. Raz jeszcze dziękujemy i prosimy o Państwa wsparcie dla tyskich organizacji również w przyszłym roku.

Film "Zostaw 1%"

1kolaż

Wspieranie sportu na 2021

Przypominamy, że nabór wniosków na realizację projektów w zakresie rozwoju sportu na rok 2021 upływa w dniu 25 września 2020 roku.

Szukasz wolontariuszy - zgłoś się do Tyskiego Centrum Wolontariatu

Tyskie Centrum Wolontariatu zaprasza organizacje pozarządowe do współpracy!

Promujemy ideę wolontariatu w Tychach! Nasze działania skupiają się na tworzeniu mostu pomiędzy organizacjami a osobami zainteresowanymi podjęciem wolontariatu. Wspieramy podmioty przyjmujące wolontariuszy, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do współpracy także szkolne koła wolontariatu. Angażujemy, motywujemy i przygotowujemy wolontariuszy do podjęcia pracy na rzecz organizacji. Promujemy także ideę wolontariatu zagranicznego.

Zapraszamy organizacje pozarządowe do zamieszczania ofert pracy w dla wolontariuszy w Tyskim Centrum Wolontariatu. Oferta pracy wolontarystycznej powinna zawierać opis stanowiska pracy wraz z zakresem obowiązków. Zachęcamy również do przygotowywania ofert pracy zdalnej, w tym dla osób niepełnosprawnych. Organizacja może przygotować wiele ofert na różne stanowiska.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X