Aktualności

Informacja na temat lokali dla NGO

W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z kolejną falą COVID-19 do odwołania wyłączamy możliwość korzystania z sal szkoleniowych przy ul. Barona 30 pokój 209. O zmianach organizacyjnych będziemy Was informować na bieżąco.
W przypadku organizacji pozarządowych, których wskazany adres siedziby to ul. Barona 30 pokój 209, będzie możliwość korzystania z pomieszczeń (maksymalnie 2 osoby jednocześnie) w pilnych przypadkach i po wcześniejszym umówieniu.

Konferencja " Szanse i zagrożenia dla rozwoju ekonomii społecznej i organizacji społeczeństwa obywatelskiego."

Temat ekonomii społecznej i jej związku z organizacjami pozarządowymi nie schodzi ostatnio z ust wielu środowisk. Projekt ustawy po raz kolejny wzbudził gorące dyskusje, dlatego rozmawiać chcemy także my. Dlatego Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych wraz z Wyższą Szkołą Bankową zapraszają fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie socjalne, spółki non-profit, koła gospodyń wiejskich, podmioty reintegracyjne, samorządy i wszystkich zainteresowanych tematyką społeczną na konferencję on-line, która odbędzie się 29 czerwca (wtorek) 2021 r. w godz. 16.00-20.00 pod hasłem Szanse i zagrożenia dla rozwoju ekonomii społecznej i organizacji społeczeństwa obywatelskiego.

Konkurs na projekty tematyczne - Aktywni Obywatele

Rusza II konkurs na projekty tematyczne! O dotacje mogą się starać m.in. stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, koła gospodyń wiejskich. W konkursie wspierane będą działania w trzech obszarach: aktywność obywatelska, prawa człowieka i równe traktowanie oraz wzmacnianie grup narażonych na wykluczenie. Wnioski wstępne można składać do 11 stycznia. Budżet konkursu to blisko 10,5 mln EUR.

PODZIĘKOWANIE ZA PRZEKAZANIE 1% PODATKU

Serdecznie dziękujemy za przekazanie 1% podatku za rok 2019 tyskim organizacjom pożytku publicznego. W trudnym czasie zagrożenia koronawirusem dzięki Państwa wsparciu zebraliśmy kwotę 1 880 629,73 zł. Ten gest dowodzi, że dostrzegają Państwo jak cenne i ważne są działania naszych stowarzyszeń i fundacji. Raz jeszcze dziękujemy i prosimy o Państwa wsparcie dla tyskich organizacji również w przyszłym roku.

Film "Zostaw 1%"

1kolaż

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X