Konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie przyjęcia zasad i trybu postępowania przy udzielaniu osobom fizycznym dotacji celowej na realizację projektu grantowego

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych projektu uchwały w sprawie przyjęcia zasad i trybu postępowania przy udzielaniu osobom fizycznym dotacji celowej na realizację projektu grantowego pn. „Postaw na OZE – rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gmin Partnerskich Tychy  i Wyry”

Przedmiot konsultacji: Projekt uchwały w sprawie przyjęcia zasad i trybu postępowania przy udzielaniu osobom fizycznym dotacji celowej na realizację projektu grantowego pn. „Postaw na OZE – rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gmin Partnerskich Tychy i Wyry”.

Zasięg konsultacji: ogólnomiejski.

Termin rozpoczęcia i zakończenia konsultacji: od 02.05.2023 roku do 16.05.2023 roku.

Formy konsultacji:

  • pisemnie: za pomocą formularza opublikowanego wraz z projektem uchwały, na stronie internetowej www.razemtychy.pl (formularz w wersji drukowanej dostępny jest w Punkcie Informacyjnym Biura Obsługi Klienta na parterze Urzędu Miasta Tychy): w siedzibie Urzędu Miasta Tychy, al. Niepodległości 49, 43-100 Tychy, w Biurze Obsługi Klienta (parter Urzędu Miasta Tychy)
  • elektronicznie:

    a) poprzez wypełnienie formularza poniżej
    b) poprzez system ePUAP, adres skrytki Urzędu Miasta Tychy e-PUAP /UMTychy/skrytka (decyduje data wpływu do Urzędu)

    c) za pomocą poczty elektronicznej na adres:

Nazwa i adres właściwej jednostki organizacyjnej odpowiedzialnej za konsultacje wraz z danymi kontaktowymi:

Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Tychy

al. Niepodległości 49, 43‑100 Tychy, tel. 32 776 39 33, email: .

BIP

.

RAPORT

BIP

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X