Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji MPZP dla obszaru położonego pomiędzy ulicami: Dąbrowskiego, Jana Pawła II, Grota-Roweckiego i Armii Krajowej – etap I

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego pomiędzy ulicami: Dąbrowskiego, Jana Pawła II, Grota-Roweckiego i Armii Krajowej – etap I wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

  1. Przedmiot konsultacji

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego pomiędzy ulicami: Dąbrowskiego, Jana Pawła II, Grota-Roweckiego i Armii Krajowej – etap I wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

  1. Zasięg konsultacji

Osiedla „D” i „G”.

  1. Formy konsultacji
  •  Spotkanie otwarte w Urzędzie Miasta Tychy – z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego, w tym obowiązkiem zakrywania ust i nosa, zachowania dystansu społecznego oraz limitem uczestników wynoszącym 50 osób;

Chęć udziału w dyskusji należy zgłosić, z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem, pocztą elektroniczną na adres: lub na piśmie na adres urzędu – z podaniem imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu. W przypadku ilości zgłoszeń przekraczających limit, zorganizowana zostanie dodatkowa dyskusja publiczna.

  •  Zbieranie uwag w formie: pisemnej złożonej w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Tychy albo wysyłanej na adres: al. Niepodległości 49, 43-100 Tychy; elektronicznej za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej (ePUAP: /UMTychy/skrytka_); poczty elektronicznej wysłanej na adres: .
  •  Rozpatrzenie uwag w formie zarządzenia Prezydenta Miasta Tychy.
  1. Czas trwania konsultacji

27 października – 27 listopada 2020 r. wyłożenie projektu planu miejscowego do publicznego wglądu:

  • 19 listopada 2020 r. spotkanie otwarte (dyskusja publiczna) o godzinie 16.30, w sali 102 na I piętrze, w Urzędzie Miasta Tychy przy al. Niepodległości 49 w Tychach;

27 października – 11 grudnia 2020 r. możliwość składania uwag do Prezydenta Miasta Tychy: pisemnych na adres: al. Niepodległości 49, 43-100 Tychy, elektronicznych za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej albo pocztą elektroniczną.

 

  1. Jednostka organizacyjna odpowiedzialna za konsultacje:

Wydział Planowania Przestrzennego i Urbanistyki Urzędu Miasta Tychy, al. Niepodległości 49, 43-100 Tychy, tel. 32-776-3701, 32-776-3705 email: .

 

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X