Konsultacje Statutu osiedla "Żwaków"

 

Prezydent Miasta Tychy zaprasza do konsultacji

STATUTU OSIEDLA „ŻWAKÓW”

Konsultacje skierowane są do mieszkańców Tychów, w szczególności do mieszkańców, którzy zamieszkują tereny zgłoszonej do utworzenia jednostki pomocniczej obejmujące ulice: Borowa 150-170 numery parzyste; 143-161 numery nieparzyste, Ireny Sendlerowej; Jaśkowicka 3-55 numery nieparzyste; Kolejowa; Księdza Prałata Eugeniusza Świerzego 21; Legionów Polskich 42; Myśliwska od parzyste od numeru 52, nieparzyste od nr 43; Nowa; św. Elżbiety; Wisławy Szymborskiej; Zgody; Żarowska; Żorska.

 

Konsultacje przeprowadzone będą od 4 do 22 marca 2019 r. w formie:  

  • otwartego spotkania w Urzędzie Miasta Tychy przy al. Niepodległości 49 , które odbędzie się 14 marca 2019 r. o godzinie 16.00 w sali 102 na I piętrze,
  • zgłaszania uwag w formie pisemnej i elektronicznej w trakcie trwania konsultacji.

 

 Zasięg osiedla Żwaków

 

Podczas spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się w sali 102 Urzędu Miasta Tychy zaprezentowana zostanie propozycja Statutu osiedla „Żwaków”.

Każdy zainteresowany mieszkaniec będzie mógł złożyć uwagi do projektu Statutu od 4 do 22 marca 2019 r. w formie pisemnej na adres Urzędu Miasta Tychy oraz w formie elektronicznej poprzez poniższy formularz zgłoszeniowy

 

 

Komórką odpowiedzialną za merytoryczny zakres przedmiotowych konsultacji jest Wydział Obsługi Rady Miasta Urzędu Miasta Tychy. Dodatkowych informacji udzielają pracownicy wyżej wymienionego wydziału pod numerem telefonu: (32) 776-33-02 lub pod adresem e‑mailowym:

 

 

 

 

 

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X