Głosowanie na projekty BO już od 10 września!

 

gazeta głosowanie 2022

Od 10 do 20 września zostanie udostępniona platforma do głosowania, na której każdy mieszkaniec Tychów, bez względu na wiek, będzie mógł zagłosować na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego. Można oddać 2 głosy: 1 na zadanie ogólnomiejskie dotyczące całego miasta oraz 1 na zadania ogólnomiejskie dotyczące określonego rejonu miasta.

Wszyscy mieszkańcy, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania w Tychach, mogą wziąć udział w głosowaniu w ramach Budżetu Obywatelskiego. Do wyboru jest 28 projektów dotyczących ogółu mieszkańców oraz 116 dotyczących określonego rejonu miasta.

Szczegółowe informacje na temat głosowania zawarte są w  Regulaminie głosowania na projekty mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok.

Zachęcamy do zapoznania się z opisami projektów, które są dostępne w elektronicznym numerze tygodnika Twoje Tychy z dnia 7 września 2021 r. oraz w zakładce Projekty mieszkańców.

 

Poniżej zamieszczamy:

 

instrukcja głosowania BO 2022

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X