Zapraszamy do Mobilnego Punktu do głosowania

W tej edycji Budżetu Obywatelskiego można zagłosować na projekty w Mobilnym Punkcie do głosowania. Punkt pojawi się w różnych miejscach na terenie miasta. Jego celem jest zachęcenie mieszkańców do głosowania w formie elektronicznej  oraz promocja Budżetu Obywatelskiego.

W dobie koronawirusa szczególnie zachęcamy do głosowania elektronicznego za pomocą strony razemtychy.pl Aby jeszcze bardziej przybliżyć tę formę głosowania w różnych miejscach w mieście zostanie rozstawiony Mobilny Punkt do głosowania. Dzięki Punktowi będzie można zagłosować na projekty mieszkańców bezpośrednio w przestrzeni publicznej na przykład podczas robienia zakupów na Tyskich Halach Targowych lub w Centrum Handlowym Gemini. Punkt będą obsługiwać pracownicy Urzędu, którzy udzielą wyjaśnień w jaki sposób zagłosować na własnych telefonach lub udostępnią tablety do głosowania elektronicznego. Za pomocą kilku elementów zostanie zaaranżowane miejsce, które będzie sprzyjać swobodnej wymianie informacji i pozwoli na oddanie głosu na wybrany projekt, a wszystko to z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zapraszamy do Mobilnego Punktu do głosowania w dniach:

  • 11 września (piątek) na Tyskich Halach Targowych w godz. 13-16;
  • 12 września (sobota) w Centrum Handlowym Gemini w godz. 15-19;
  • 17 września (czwartek) w Mediatece w godz. 17-19;
  • 18 września (piątek) podczas inauguracji sezonu w Teatrze Ma-łym w godz. 17-18;
  • 19 września (sobota) na Starotyskim Festynie w godz. 16-18.30.

IMG 3838 kwadrat

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X