Projekty do BO a zieleń w Tychach

Coraz częściej mieszkańcy chcą współdecydować o wyglądzie przestrzeni publicznych i dlatego składają wnioski do Budżetu Obywatelskiego.

W poprzednich edycjach Budżetu Obywatelskiego Tyszanie zaproponowali m.in.: budowę boisk, stref wypoczynku, placów zabaw oraz zagospodarowanie terenów zielonych. Zgłoszono też projekty związane z remontem chodników i ulic oraz budową wiat śmietnikowych i parkingów.

Jeżeli chcesz złożyć projekt do Budżetu Obywatelskiego, który ma na celu zmianę twojego najbliższego otoczenia koniecznie zapoznaj się z dokumentem pn.: "System zarządzania publicznymi terenami zieleni dla miasta Tychy".

W opracowaniu zawarte są wytyczne i standardy dotyczące zieleni, chodników, ławek a nawet koszy na odpadki, tak by przestrzeń w naszym mieście była zagospodarowana spójnie i estetycznie. Rozwiązania, przedstawione w tym dokumencie muszą zostać uwzględnione już na etapie planowania inwestycji.

 

Załącznik:

System zarządzania publicznymi terenami zieleni dla miasta Tychy

 

 

FC BO 3

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X